facebook Przejdź do treści
W DROGĘ ZE SZTUCZNĄ INTELIGENCJĄ (2)

POKOLENIE "HEAD DOWN"

Bezpieczeństwo cyfrowe stanowi jeden z podstawowych problemów współczesnych społeczeństw informacyjnych, opartych o nowe technologie i big data. Jednak kwestie bezpieczeństwa to także problem pojedynczych użytkowników, którzy każdego dnia narażeni są na zagrożenia czyhające na nich w sieci, dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na własne zasoby cyfrowe. 

Projekt powstał we współpracy CWiD UW oraz DELab UW, wspólnie z ekspertami z Uniwersytetu Warszawskiego, by uświadamiać i edukować dzieci, młodzież oraz ich rodziców i wspierać nauczycieli w zakresie pracy z młodzieżą nad tym niezwykle istotnym zagadnieniem.

Więcej

Newsletter

Dostęp do szybkiego internetu to dziś podstawa. Praca zdalna, nauka online, e-zakupy, e-urzędy – to nasza rzeczywistość. Każdego dnia ponownie przekonujemy się, ile dają nam nowe technologie.

Eksperci UW

Prezentujemy listę naukowców Uniwersytetu Warszawskiego, którzy wzięli udział w filmie edukacyjnym o cyberbezpieczeństwie, jak również angażują się na rzecz świadomego i bezpiecznego użytkowania nowych technologii.

Cyberbezpieczeństwo na UW

Prezentujemy wybrane projekty dot. cyberbezpieczeństwa, które realizowane są w ramach działalności Uniwersytetu Warszawskiego.

nauka

#UWaga Nauka

tydzień noblowski

Kalendarz UW

wydarzenie

Dyktando UW

współpraca

Nauka w minutę

nauka

Dziedzictwo naturalne

nauka

Świat w obliczu zmian. Nowe lęki i uzależnienia

technologie

Cyberbezpieczeństwo

nauka

Kosmos