Skąd nie wiemy, jaka będzie przyszłość?

Początek roku to zazwyczaj czas, w którym różne (mniej lub bardziej naukowe) media prześcigają się w tworzeniu prognoz dotyczących przyszłości. Kolejne miesiące stanowią z kolei okres weryfikacji tych przewidywań...
skad-nie-wiemy-jaka-bedzie-przyszlosc

Pod koniec lutego możemy spokojnie stwierdzić, że – dzień po dniu – zbliżamy się do pierwszego etapu „fazy weryfikacyjnej”. Postanowiliśmy więc przypomnieć, „skąd nie wiemy, jaka będzie przyszłość”, o czym podczas TEDx University of Warsaw w 2022 roku przekonująco mówił prof. Mikołaj Pawlak z Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji, UW.

Zachęcamy do obejrzenia wystąpienia!

#EksperciUW #UWagaNauka #TEDxUW

Grafika: Photo by McGill Library on Unsplash.

Film: Skąd nie wiemy, jaka będzie przyszłość? | Mikołaj Pawlak | TEDx University of Warsaw 2022.
Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=wj9TJNBAngI&t=2s&ab_channel=TEDxTalks

Cykl aktualności #UWaga Nauka to ciekawostki i najnowsze odkrycia naukowców Uniwersytetu Warszawskiego w ramach ich działań naukowych. Materiały powstały w celu popularyzacji nauki.

#EksperciUW #EkspertkiUW # UWagaNauka #aktualności