Naukowcy

Jeśli Twoja praca badawcza – konkretne rozwiązanie, pomysł, technologia – wymaga włączenia partnerów zewnętrznych to Centrum Współpracy i Dialogu Uniwersytetu Warszawskiego może Ci pomóc w znalezieniu: inwestora, partnerskiej organizacji czy instytucji zainteresowanej wdrożeniem lub testowaniem bądź firmy, która może być Twoim klientem.

Jeśli jesteś na etapie rozwijania swojego pomysłu to możemy połączyć Cię z innym zespołem badawczym zajmującym się podobnym zagadnieniem lub z instytucją potencjalnie zainteresowaną wspieraniem dalszej pracy nad Twoim pomysłem. Możemy również wesprzeć Cię w szukaniu niezbędnej technologii czy sprzętu.

Jeśli w ramach swoich działań naukowych i badawczych chciałbyś uczestniczyć w projektach Centrum Współpracy i Dialogu Uniwersytetu Warszawskiego – zapraszamy do współpracy.

Centrum koncentruje swoje działania wokół zagadnień, które mogą zmienić jakość życia w Polsce czy na świecie. Dlatego interesują nas działania i projekty z każdej dziedziny i również z ich styku.

Zespół CWiD współpracuje również ze specjalistami Uniwersyteckiego Ośrodka Transferu Technologii UW i Inkubatora UW, którzy służą pomocą we wstępnej ocenie potencjału implementacyjnego pomysłów i projektów.

  • Wstępna ocena potencjału pomysłu/projektu
  • Wsparcie przy szukaniu zewnętrznych partnerów
  • Promocja rozwiązania – organizacja wydarzeń
  • Poszukiwanie współpracowników czy pokrewnie działających zespołów badawczych

Copyright © 2020 Uniwersytet Warszawski.